Home

Ikona
Image obrazy-big-do-clanku2.jpg

Příroda má v sobě neopakovatelnou a nedostižnou krásu, pokusím se vám ji přiblížit trochu z jiného pohledu…

Vítám vás v galerii digitálního umění. Moje abstraktní díla převážně čerpají motivy z přírody. Obsahují prvky sci-fi a hi-tech technologií. Jsou vizí na rozhraní snů a velmi vzdálených světů. Tyto fikce jsou kreativně vyjádřeny v podobě roztodivných tvarů a nevšedních barev. Jsou ztvárněny v dynamických kompozicích. Pozorovatel se zde při troše představivosti přenese do fantazie snů, zvláštních pocitů a zajímavých myšlenek. Mají zajímavý dekorativní charakter, který je vhodný do moderních interiérů, kanceláří, hotelových pokojů a bytů. Věřím, že mezi množstvím nabízených obrazů naleznete ten, který vás osloví a najde si cestu do vašeho soukromí, firmy nebo kanceláře. Může být také krásným a výmluvným dárkem pro někoho, komu chcete udělat radost. Přeji vám dobrý výběr.

Ondřej Vaněk

Ikona

Jmenuji se Ondřej Vaněk, pracoval jsem v mnoha oborech a profesích, než jsem se dostal k výtvarné tvorbě. Už od mládí mne velmi zajímal design a grafiku. Vystudoval jsem Výtvarnou školu Václava Hollara, design u ak.arch. Václava Kasíka a kresbu u ak.mal. Jiřího Veškrny. Po absolvování jsem zde vyučoval počítačovou grafiku. Začátkem devadesátých let, kdy se tento obor začal rozvíjet, jsem byl požádán vedením České televize o pomoc při využívání počítačové grafiky a animace pro vysílání. Za několik let se zde vytvořilo několik pracovišť na velmi vysoké úrovni, včetně virtuálního studia. V roce 1999 dosáhla ČT soběstačnosti v oblasti televizní grafiky a animace. Dnes má počítačová grafika značný vliv na image televize.

Firma Ondřej Vaněk – Vdesign byla založena v r. 1992. Podniká v oblasti počítačové grafiky, designu, reklamy, videa, web designu, corporate identity a tiskových služeb. V roce 2006 byla založena prodejní internetová galerie digitálního umění. Galerie je doplňována každý rok zhruba deseti novými obrazy. Běžně je realizováno několik výstav a akcí za rok v ČR i v zahraničí.

Ikona

Jakékoliv reprodukce a kopírování těchto obrazových a textových materiálů je možné pouze se souhlasem autora.

Obrazy jsou chráněny registrovanou ochrannou známkou ®

Úřadu průmyslového vlastnictví ČR pod registračním číslem 298 739

Ikona

NOVINKY

xxx

_____________­________________________­___

www.encoreoptik.eu www.nicedesignstudio.com www.ocnioptik.eu s-presspublishing.cz www.ramymistr.cz www.moskyt.net